Jak sprzedać auto luksusowe i nie stracić?

#2016-09-05 04:54:15 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 66

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Witam wszystkich. Chciałbym zmienić samochód na bardziej sportowy, najlepiej dwuosobowy bo dzieci już pokończyły studia i raczej na rodzinne wakacje juz sie nie bedziemy zabierać :). Z tego co sobie przeglądałem rynki i ceny to musiałbym sprzedać obecny, a że dosyć sporo mnie kosztował i też nie należy do przeciętnych to nie chciałbym stracić na spredaży. Oczywiście ja wiem że nie wezmę za niego tyle za ile go kupiłem ale zależy mi na znalezieniu najlepszej oferty. Co mam zrobić w takim przypadku?
#2016-09-05 06:17:19 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Nie wiem co ci poradzić ale na pewno nie polecam wystawiania ogłoszeń i czekania na prywatnego kupca. Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia i są największymi fachowcami motoryzacji. W ogóle to niemal wszyscy ze szwagrem w garażu potrafią zrobić dyfuzor więc nie liczyłbym na normalne oferty z ich strony. Jak sprzedawałem swojego to musiałem zejść z ceny o jakieś 20% bo inaczej to bym ruski rok sie z nim bujał.
#2016-09-05 07:06:20 

Natalka

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Podbijam pytanie. Mąż wrócił z zagranicy z autem które jest nam obecnie nieprzydatne a kasa przydałaby sie na inne cele. Pozdrawiam.
#2016-09-05 07:16:15 

Bigos

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Cześć. Znany problem ale odpowiedź zawsze ta sama. Najlepiej jest skorzystać z oferty profesjonalnego komisu. Dwa auta sprzedałem tutaj - http://superautomarket.pl/skup-aut-lodz/ i mogę tylko polecić bo dostałem o wiele więcej niż się spodziewałem. Na początku też oczywiscie próbowałem wystawić ogłoszenie i sprzedać osobie prywatnej ale było dokładnie tak jak kolega napisał czyli sami znawcy motoryzacji. Doczepiali się do wszystkiego szukajac punktu zaczepienia do zbicia ceny. Ze skupem zupełnie inaczej. Przyjechał człowiek, obejrzał auto, nie zadawał głupich pytań i podał mi przyzwoitą cenę. Nie miałem się nad czym zastanawiać sprzedałem od razu, pozdrawiam serdecznie.
#2016-09-05 09:01:06 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Znam te firme i również polecam bo jak dla kogoś komu zalezy na czasie albo nie zna sie na autach jak ja jest to najlepsza opcja. Szybka wycena, miła obsługa, bardzo mało formalności, dla mnie same plusy i na pewno skorzystam w przyszlosci. Powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015