Sesja fotograficzna dla narzeczonych.

#2016-11-23 06:31:50 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Przyszło mi do głowy, żeby fakt zaręczyn uwiecznić na fotografii, a właściwie to nie na jednej, a całej sesji. Nie wiem tylko, czy jakiś fotograf oferuje tego rodzaju usługi. Wiem, że większość robi sesje ślubne, ale czy można się dogadać także w tej formie. Bardzo mi zależy, żeby z zaręczyn też została nam pamiątka na dobry początek.
#2016-11-23 06:59:07 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Są już takie usługi i to dość popularne. Muszę przyznać, że taka sesja ślubna na Śląsku z fotografem Filipem Dawidem to świetna pamiątka na całe życie. A wcześniej może być i narzeczeńska...
#2016-11-23 08:58:15 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Sesje plenerowe są coraz bardziej ekscentryczne, ale za to są bardzo ładne. Nietuzinkowa sceneria nie daje oderwac po prostu wzroku. Jeśli chodzi o sesje dla narzeczonych to bardzo dobry pomysł, bo to też bardzo ważny moment, szczególnie w życiu kobiety, która właśnie wtedy jest na pierwszym miejscu.
#2016-11-23 10:01:25 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Próbowałem już wcześniej wypytac moją narzeczoną, co o tym sądzi i zawsze twierdziła, że to bardzo dobry pomysł, więc myślę, że się nie rozmyśli w międzyczasie. Chciałbym tak wogóle wynająć fotografa kompleksowo, czyli na oświadczyny i na imprezę ślubną.
#2016-11-23 11:37:57 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

No to tylko jej pilnuj :))) Bardzo dużo sesji dla narzeczonych w Krakowie się odbywa, bo po prostu sceneria jest tam odpowiednia. Zarówno rynek, jak i zabytkowe ulice pozwalają każdemu specjaliście od fotografii wydobyć maksymalną jakość ze zdjęć i aktorów, którzy w sesji wystepunja.
#2016-11-23 13:58:23 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Ciekawe, o tym nie pomyślałem, a właśnie w zeszłym tygodniu kupiłem pierścionek, który zamierzam wreczyc mojej dziewczynie przy najbliższej okazji rodzinnej. Taka sesja była by fajnym ukoronowaniem naszego narzeczeństwa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015