Czym przykryć podłogę w mieszkaniu?

#2016-11-29 21:31:06 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Obecnie urządzam wynajęte niedawno przez mnie mieszkanie i zastanawiam się czym przykryć podłogę, która jest w nienajlepszym stanie. Raczej nie zdecyduję się na dywan, wolałabym coś, co przykryje podłoge na całej powierzchni. Macie jakieś propozycje?
#2016-11-29 23:34:45 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Duży wybór nowoczesnych wykładzin podłogowych znajdziesz pod adresem internetowym jednego z dobrze wyposażonych sklepów z wykładzinami - http://www.wykladziny.net/kontakt/16/wykladziny-podlogowe-szczecin . Można tam znaleźć zarówno wykładziny dywanowe, jak i modne wykładziny z polichlorku winylu, a także cieszące się coraz większą popularnością płytki dywanowe.
#2016-11-30 02:28:44 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Ja również znam oferte tego sklepu, ale ja kupowałam ich produkty nie w Szczecinie, tylko w Warszawie. Swoją ofertę adresują również do mieszkańców stolicy, więc jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to zajrzyj na stronę http://www.wykladziny.net/kontakt/18/wykladziny-podlogowe-warszawa , gdzie również można znaleźć informacje o różnych rodzajach wykładzin podłogowych.
#2016-11-30 03:13:20 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Bardzo Wam dziękuję. Bliżej mam do Warszawy niż do Szczecina, więc prawdopodobnie skorzystam z oferty tej firmy w Warszawie. A moglibyście mi wyjaśnić czym są płytki dywanowe? To dla mnie nowość.
#2016-11-30 05:44:52 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Jest to rodzaj nawierzchni podłogowej, która wystepuje w kwadratach, przez co można układać ją w taki sposób, by utworzyła na podłodze ciekawy wzór. Dobrej jakości płytki dywanowe składają się z wielu warstw, dzięki czemu wyróżniają się wysoką trwałością, a także pochłanianiem dźwięków.
#2016-11-30 07:28:50 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Ten rodzaj wykładziny sprawdza się szczególnie w elegancko zaaranżowanych biurach i gabinetach, ale w mieszkaniach również fajnie się prezentuje. Ze względu na swoją wytrzymałość płytki da się użytkować przez długi czas.
#2016-11-30 08:12:09 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Dziękuje za wyjaśnienie. Płytki dywanowe są ciekawą propozycją, jednak raczej się na nie zdecyduję, gdyż nie wiem, czy długo pomieszkam w wynajętym mieszkaniu. Najprawdopodobniej zdecyduję się na wykładzinę PCV w ładnym zielonym kolorze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015