Audio-guide i turystyka kulinarna

#2016-12-06 21:31:01 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Prowadzimy z mężem restaurację włoską i ostatnio w ramach nowych pomysłów na biznes chcemy organizować wyjazdy śladem włoskich dań. Połączone z degustacją potraw, win i tego rodzaju sprawami. Wciągnął nas ten pomysł ale wiele kwestii trzeba ogarnąć. Chodzi o system audio-guide dla uczestników i kilka organizacyjnych kwestii. Wiecie może jak to ugryźć w detalach?
#2016-12-06 22:54:10 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Bardzo ciekawy pomysł, niewiele knajp się na to decyduje więc wydaje mi się że dla osób zafascynowanych tematem Włoch i tamtejszej kuchni może to być atrakcja. Ja wolę raczej kuchnię grecką ale podobieństwa są więc pewnie też by mi się podobało :)
#2016-12-07 00:33:27 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Musicie kupić albo wypożyczyć system nagłaśniający najlepiej w formie słuchawek. Rozumiem że chcecie ludzi oprowadzać po jakichś ciekawych miejscach we Włoszech? Wtedy takie rozwiązanie będzie najlepsze. Musicie też przygotować nagrania które będziecie puszczać.
#2016-12-07 03:28:40 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Często na takich wyjazdach turyści na słuchawkach słyszą przewodników którzy odczytują wcześniej przygotowany tekst. Pewnie nie będziecie mieli problemu żeby go przygotować bo jako restauratorzy znacie się na temacie.
#2016-12-07 06:04:40 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Naprawdę bardzo mi się podoba taka idea. Chyba rzadko która restauracja decyduje się na coś takiego – zazwyczaj degustacje są robione na miejscu i to już jest frajda dla klientów. Idziecie o krok dalej i super.
#2016-12-07 08:23:12 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Potencjał w pomyśle spory, bo Włochy kulinarnie są ekstra ciekawym krajem. Przecież ta kuchnia jest znana na całym świecie i szalenie różnorodna – większość z nas na co dzień obcuje tylko z małym wycinkiem typu pizza, spaghetti.
#2016-12-07 09:21:51 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Zdecydowanie jak chcecie inwestować w audio guide to lepiej wypożyczyć taki sprzęt. Nie wiadomo jak Wam pójdą te wycieczki a potem używki trudniej sprzedaż. Są firmy i biura podróży nawet które udostępniają słuchawki i resztę za opłatą.
#2016-12-07 09:58:56 

kruszynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mikołajki

Wiek: 36

Ostatnio turystyka kulinarna jest w modzie. Ludzie podróżują śladem swoich ukochanych smaków i myślę że dla restauracji to może być świetny dodatkowy zarobek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015