Goodyear opony zimowe – opinie.

#2017-01-02 07:31:50 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Jakie jest wasze zdanie o zimówkach Goodyear? Szukam właśnie porządnych opon na zimę i podobne opony tej marki są całkiem niezłe, tylko ta cena... No właśnie, waszym zdaniem opony tej firmy są warte swojej ceny?
#2017-01-02 07:57:54 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Firma Goodyear opony zimowe i letnie ma naprawdę bardzo dobre. To w końcu jedna z lepiej rozpoznawalnych marek opon w ogóle. Jak masz kase i szukasz czegoś dobrego to te opony ustawiłbym w pierwszej piątce tego, co w ogóle warto kupić. Pamiętaj tylko, że Goodyear ma różne serie opon zimowych i nie wszystkie są sobie równe po względem właściwości trakcyjnych. Tutaj http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-goodyear-zimowe masz wyszczególnionych kilkanaście różnych modeli opon tej marki. Poczytaj, porównaj i wybierz coś, co pasuje do Twojego auta.
#2017-01-02 10:08:29 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

jezdzilem na oponach Goodyear przez bardzo dlugi okres czasu teraz w nowym aucie mam akurat opony innej marki ale jak sie zuzyja to pewnie tez siegne po Goodyear bo zwyczajnie mam juz do nich zufanie
#2017-01-02 10:56:11 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Bardzo dobre opony, tylko tak jak napisałeś sporo kosztują. Jak byś chciał kupić je taniej, to sprawdź sobie w sklepie firmowym Opony Kunicki. Oni mają duży wybór opon różnych marek, w tym właśnie Goodyear. Warto sprawdzić, często można trafić tam na jakieś cenowe okazje.
#2017-01-02 12:58:27 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Ja jeżdżę od tego sezony na oponach Ultra Grip. Ciche i dobrze się sprawdzają na błocie posniegowym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015