Rury do sprężonego powietrza – stalowe czy aluminiowe?

#2017-01-31 00:06:46 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Jakie rury do sprężonego powietrza będą lepsze stalowe czy aluminiowe i dlaczego? Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziekuje.
#2017-01-31 01:03:51 

Kreska

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Lublin

Wiek: 25

Wiesz... to zalezy od przeznaczenia ale ogólnie używa się aluminiowych bo nie korodują, są lżejsze i łatwiejsze w konserwacji. Już od paru lat w zakładach miesnych gdzie zajmuje sie zamówieniami wymieniają instalcję, nie jest to drogie, a pozytywnie wpływa na przebieg pracy. Korzystaliśmy z tej firmy bo ma najlepszą ofertę - http://www.system-tech.com.pl/kategoria/rury-aluminiowe/. Pozdrawiam.
#2017-01-31 03:42:27 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Dokładnie tak, aluminiowe nie korodują i ogólnie są tańsze i wygodniejsze w utrzymaniu. W starych zakładach modernizacje troche czasu trwają bo instalacje sa poplatane a żeby wszystko madrze rozplanować to trzeba sie niekiedy nieźle nagłowić – dobrze to znam bo wiele razy miałem do czynienia z podobnymi sprawami. Natomiast dostawcę oceniam bardzo pozytywnie. Oferuje sprawdzone rozwiazania znanych producentów, a ceny o wiele niższe niż u konkurencji. Niedawno zamawiałem zamki bezpieczeństwa i jestem pod wrażeniem dokładności wykonania i użytych materiałów, jakby ktoś szukał to prosze: http://www.system-tech.com.pl/kategoria/ogrodzenia-troax/urzadzenia-zautomatyzowane-i-roboty-przemyslowe/zamki-bezpieczenstwa/. Wiec z tymi wymianami spokojnie i powoli byle zrobić to dobrze.
#2017-01-31 06:34:12 

Kreska

Użytkownik

Posty: 23

Skąd: Lublin

Wiek: 25

Jest tak jak piszesz, trwa to czasami długo nie ze względów finansowych. Wiekszosc wiekszych zakladów produkcyjnych oparta jest albo na instalacjach radzieckich albo – szczególnie na byłych terenach niemieckich – na instalacjach przedwojennych naszych zachodnich sąsiadów. Działa to niby do dziś ale jest niewydajne i niewspółgra z nowymi rozwiazaniami. Inwestycje trwają bo przez wiele lat dokładania kolejnych urzadzen porobiło się takie zamieszanie że aż strach.
#2017-01-31 07:03:53 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Troche odbiegliśmy od tematu ale mam nadzieje że założyciel dowiedział się tego co go interesowało i znalazł co było mu potrzebne. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015