Co lepsze? Fajka wodna szisza, czy raczej w stylu bongo?

#2017-02-10 04:07:02 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Eloszka świrusy :) Mam do Was takie pytanie, bo znudziło mi się jaranie fajek w bibułce z filtrem i te pe, chciałbym zaszaleć trochę z fajkami wodnymi, bo to podobno nawet zdrowsze, bo coś tam że toksyny wypłukuje ta woda. Tylko wiadomo są bonia, a są też klasyczne szisze i do Was mordki pytanie, co lepsze będzie?
#2017-02-10 05:49:20 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Siema! Pytanie o co pytasz, czy coś będzie lepsze pod względem funkcjonalności, czy raczej wyglądu? Bo jak lubisz proste kształty, to wiadomo, bongo. To wtedy masz przy tym taką fajkę pokoju :D A jeśli chcesz chillować z koleżkami i na raz zaciągać się, to lepsza sziszka. Przynajmniej taka moja opinia.
#2017-02-10 08:46:02 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Powiem szczerze, że ja sama wolę bonga. Dużo prostsza konstrukcja, dużo łatwiej się czyści. A że znajomi często wpadają, to sobie lubiy odpalić tytoń smakowy i lecimy w kółeczko :) A prezentować się też może bardzo ładnie, wszystko zależy od tego, jaki wzór się wybierze, bo można wziąć proste szklane bonio, ale też i może to być w jakimś ciekawym kształcie, też ze szkłem barwionym itp.
#2017-02-10 11:19:25 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

A to już co kto lubi odnośnie wyglądu :) Fakt, że rzeczywiście bongo łatwiejsze jest w utrzymaniu czystości, ale jednak orientalny klimat shishy jest niepowtażalny. Nie tylko tytoń i wszystkie aromaty świentie z niej smakują, ale też i wygląda ekstra w pokoju. Jeszcze jak się weźmie taką sziszkę, która jest na te kilka osób, to naprawdę, wierzcie mi, każda impreza z jej udziałem będzie udana.
#2017-02-10 11:43:07 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

No to może rzeczywiście shishkę sobie kupię, tylko jeszcze ptanie, którą najlepiej kupić i w jakim sklepie. Wiecie, tego nie kupię w swoim kiosku :D Macie jakiś sprawdzony sklep, który pochwalicie i którym się podzielicie?
#2017-02-10 12:52:48 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Ja swoje bonio kupiłam na jednym z portali aukcyjnych, może i jakąś fajną shishkę tam znajdziesz?
#2017-02-10 14:08:37 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Ja bym osobiście nie polecał aukcji. Jednak lepiej takie rzeczy kupować w specjalnych sklepach, bo a aukcji nigdy nie wiesz, czy ci coś nie przyszło stłuczone, czy przyjdzie Ci całość, zreszta wszyscy wiemy, jak to jest z aukcjami. Na zdjęciu pięknie, a faktycznie klapa. Dlatego osobiście kupiłbym fajkę wodną sziszę na stronie https://e-mbj.com/163-trafika. To profesjonalny sklep, który się specjalizuje w sprzedaży takich artykułów tytoniowych, więc nie tylko fajki wodne, ale też inne akcesoria. Warto się przyjrzeć ich ofercie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015