Interesuje mnie profesjonalny podnośnik wannowy

#2017-02-16 06:32:38 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Witajcie! Jestem zainteresowany zakupem specjalistycznego, bezpiecznego w użyciu podnośnika wannowego. Potrzebuje go dla mojej mamy, która ma poważne problemy z poruszaniem się.
#2017-02-16 07:43:50 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Ja niedawno kupiłam nowoczesny podnośnik wannowy, który jest lekki i którego łatwo się składa. Co ciekawe, jest on wyposażony w wodoszczelnego pilota, dzięki któremu korzystająca z podnośnika osoba może sama się obsłużyć. Więcej informacji na temat tego podnosnika znajdziesz na stronie internetowej http://www.meva-podnosniki.pl/index.php/oferta/likwidacja-barier-architektonicznej/podnosniki-menu. Jest to strona producenta wysokiej klasy podnosników dla osób niepełnosprawnych.
#2017-02-16 10:42:46 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Dziękuję za info. Wczesniej nie słyszałem o tym producencie, może dlatego, że dopiero niedawno zaczęła mnie interesować kwestia udogodnień dla niepełnosprawnych. Moja mama jeszcze niedawno była w pełni sprawna, a teraz z powodu problemów z chodzeniem wymaga stałej opieki.
#2017-02-16 13:22:17 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

No ja już od dawna opiekuję się osobą niepełnosprawną. Już nie raz korzystałam z oferty firmy Mazamed, której specjalnością jest likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015