Gdzie kupić dobrą wiertarkę udarową?

#2017-02-24 03:55:18 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

hej wszystkim, gdzie dostanę dobrej jakości wiertarkę udarową? Możecie polecić mi jakiś sklep? Nie ukrywam, że wolałbym opcję zakupów przez Internet, byłoby bardziej poręcznie, może też taniej… Myślałem nad producentem TRYTON, macie jakieś doświadczenia z tą marką? Z góry dziękuję za wszystkie opinie i pozdrawiam.;)
#2017-02-24 06:07:55 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Mogę Ci polecić sklep ze strony internetowej: http://sklep.metalzbyt.com.pl/203-wiertarki, jak widzisz jest tam niejedna wiertarka udarowa, więc możesz spokojnie wybrać coś dla siebie. Ceny też są dosyć korzystne. a jeśli chodzi o markę TRYTON to mam dobre doświadczenia, kupiłem ich wiertarko-wkrętarkę 14.4V 1.5AH i jak dotąd działa bez zarzutów, wszystko zgodnie z oczekiwaniami.;)
#2017-02-24 07:29:51 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

czy ktoś jeszcze zna ten sklep? Oferta wydaje się ciekawa, ale wiecie jak to jest, inaczej jak się ogląda obrazki w Internecie i inaczej jak się faktycznie coś kupuje i ogląda w tak zwanej rzeczywistości…
#2017-02-24 08:53:38 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

ja znam ten sklep, również mogę go polecić. Ostatnio trochę odnawiałem sprzęt w swoim warsztacie, kupowałem więcej produktów, zdecydowałem się na ich usługi. Oferta jest bardzo szeroka, nie tylko jeśli chodzi o wiertarki, więc to na plus. Opisy produktów zgadzają ze stanem faktycznym, a jeśli masz wątpliwości co do realnego wyglądu danych modeli możesz sobie spokojnie iść do jakiegoś ich sklepu stacjonarnego i obejrzeć. Ale to nie jest konieczne.;)
#2017-02-24 10:26:34 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Ja czasem tak robię, że sprawdzam produkty w róznych sklepach, oglądam w realu, a kupuję online. Bo po prostu wychodzi taniej… może sprawdza się też jeśli chodzi o wiertarki.;) mąż ostatnio szukał tej marki TRYTON, twierdzi, że jest ok. najpierw miał okazję pracować na niej w swojej firmie, teraz kupił też do domu.;)
#2017-02-24 11:08:06 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

chyba spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie. Podoba mi się WIERTARKA UDAROWA SBE 650, mieści się też w założonej przeze mnie cenie. TRYTON zostawię sobie na przyszłe zakupy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015