Czy warto stosować olejki regenerujące na twarz?

#2017-02-28 04:08:46 

kruszynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mikołajki

Wiek: 36

Coraz bardziej przekonuje sie do naturalnych kosmetyków i zastanawiam się nad kupnem tzw. olejków przeciwzmarszkowych do pielegnacji twarzy. Macie moze jakieś doświadczenia z tego typu kosmetykami? Czy rzeczywiście mają one jakieś działanie regenerujace, czy jedynie nawilzają i ewentualnie odżywiają skórę?
#2017-02-28 05:47:14 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Wydaje mi się, że olejek to dobry pomysł dla kobiet o suchej i wrażliwej skórze. Ja na przykład mam dość tłustą cerę i raczej unikam stosowania olejków, bo jeszcze bardziej zatykają mi pory.
#2017-02-28 08:03:59 

Sadla

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Zakopane

Wiek: 55

Ja akurat nigdy olejków regeneracyjnych nie stosowalam, ale za to bardzo czesto sięgam po kremy przeciwzmarszkowe róznych znanych marek. Akurat mam dostep do darmowych próbek i mogę je testowac. Ogólnie można powiedzieć, że im produkt droższy tym lepszy efekt, aczkolwiek zdązaja się odstepstwa od tej reguły.
#2017-02-28 08:57:25 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Od czasu do czasu korzystam z olejków regeneracyjnych, ale głównie latem, gdy skóra jest mocno przesuszona. Wrażenia w sumie pozytywne, aczkolwiek jakiegoś super efektu wygładzenia nie zauważyłam. Plusem jest natomiast dobre nawilżenie i natłuszczenie.
#2017-02-28 09:47:36 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Nie wiem czy wiecie, ale olejki regenerujące na twarz dzielą się na kilka różnych kategorii, takze może akurat uzywałyście tych niewłaściwych. Są olejki odżywcze, regenerujące i specjalne przeciwzmarszkowe. Tutaj macie linka https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/225,olejki.html. Jak klikniecie w wybrany produkt to pojawi się bardziej szczegółowa informacja o jego przeznaczeniu i działaniu.
#2017-02-28 11:17:55 

kruszynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mikołajki

Wiek: 36

Akurat o takim podziale nie wiedziałam, dzięki za podpowiedz. Teraz będę wiedziała czego szukać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015