Czy tabletki Orgasm Control są bezpieczne? Ktoś stosował?

#2017-03-08 03:37:51 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Cześć wszystkim. Chciałabym kupić narzeczonemu tabletki Orgasm Control bo przez stres i problemy z pracą trochę cierpi nasze życie łóżkowe. Najbardziej chodzi tu o niego bo szybki finisz bardzo negatywnie się odbija na samopoczuciu. Chodzi potem struty, podenerwowany, koło się wtedy zamyka i w zasadzie nie wiadomo jak problem pokonać. Znalazłam info że te tabletki są skuteczne ale jak z bezpieczeństwem? Proszę o informacje od osób ktore stosowały przez jakis czas. Pozdrawiam
#2017-03-08 05:49:12 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

To żaden wstyd i powód do nerwów bo wielu mezczyzn cierpi na tę przypadłość. Na szczescie dziś da się z nia skutecznie walczyć. Tabletki Orgasm Control mam już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony bo wytrysk rzeczywiscie jest opóźniony i bardziej skoncentrowany, a negatywnego wpływu na organizm nie zauważyłem. Trenuję crossfit, dużo biegam i w ogóle żyję bardzo aktywnie także gdyby coś się zmieniło na pewno bym odczuł. Polecam też zajrzeć na stronę producenta i poczytać co tam jest http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Jeśli masz pytania pisz śmiało, postaram sie odpowiedzieć.
#2017-03-08 07:54:51 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Mnie ten problem po prostu dobija i żyć mi się czasem odechciewa. Coraz rzadziej mam tez ochotę na seks no bo skoro ma to tak wyglądać to lepiej nawet nie zaczynać. Najbardziej szkoda mi w tym wszystkim żony bo się stara, jest bardzo zaangażowana a ja nie mogę jakoś sobie z tym dać rady. Zastanawiałem się nad tabletkami ale czuję się jeszcze za młody.
#2017-03-08 08:30:35 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Nie ma za młodego człowieka na jakikolwiek problem. Ja mam 25 lat i takie a nie inne uwarunkowania biologiczne dlatego postanowiłem z tym walczyć i Tobie też polecam bo nie jest nigdy za późno ani za wcześnie.
#2017-03-08 10:05:42 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Dobrze to ująłeś, jako uwarunkowanie biologiczne. Tak tez powinniśmy to nazywać bo nie ma w tym niczyjej winy. Jak to mówi mój chłopak trzeba z partnerem tworzyć wspólny front i walczyć tak jak tylko się da z kłopotem a przy dzisiejszych środkach jest to jak najbardziej możliwe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015