Czy ktoś mi zrobi elewację z granitu?

#2017-03-09 22:47:11 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Witam serdecznie. Mam teraz do wyremontowania taki jeden lokal i chcę go tak zrobić, że właśnie elewacja była z granitu. No tak sobie upatrzyłem, że mi się to podoba i tak właśnie chcę zrobić, bo mi się podoba. Ale nie wiem, kto to takie rzeczy robi. Może Wy się na tym lepiej znacie?
#2017-03-10 00:37:16 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Hm, no nie wiem, kto to takie rzeczy może robić. Może jakiś kamieniarz? Najlepiej w takich kręgach chyba będzie szukać tego, bo inaczej to nie mam w ogóle pomysły na to, jak to zrobić, gdzie załatwić i co i jak. Może właśnie takie rozwiązanie będzie trzeba do granitu zastosować?
#2017-03-10 02:33:49 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Ja bym proponował, żeby zobaczyć na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/elewacje/ z tego co wiem, to oni wykonują właśnie elewacje z granitu i to takie, które się dobrze prezentują na każdym budynku. Jak chcesz to możesz zaryzykować. :)
#2017-03-10 05:18:39 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Ja bym wolał jednak nie ryzykować, tylko skorzystać z czegoś, co zostało już sprawdzone i przetestwoane, bo to przecież nie są rzecy, które się co miesiąc robi i zamawia tylko raz, a dobrze, no nie? Więc chcę, żeby to była dobra inwestycja
#2017-03-10 06:46:35 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Ach to może się źle wyraziłem. Ja akurat z http://www.poznan.onyxmarmury.pl/ korzystam już od dawna i wiem, że robią naprawdę dobrą robotę z tymi różnymi kamieniami, które mają w swojej ofercie. Z tym ryzykowaniem chodziło mi bardziej o próbowanie, a nie to takie ryzykowanie, bo nic nie wiadomo :P
#2017-03-10 09:23:42 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

No dobra, w takim razie teraz jest mi o wiele łatwiej Ciebie zrozumieć. :D No dobrze, w takim razie będę próbował i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na stronie mają bardzo łądną ofertę i widzę, że te ich granity i inne kamienie się dobrze prezentują
#2017-03-10 11:42:03 

Kreska

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

Wiek: 25

No właśnie, dobrze to wszystko wygląda, dlatego ja też się skusiłem na tego swego czasu, jak też miałem takie plany jak Ty co do tego, żeby zrobić remont elewacji i poradzić sobie jakoś z tym wyglądem, który wcześniej nie był ładny. A teraz pięknie to wygląda :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015