Domy na sprzedaż w Stargardzie - gdzie najlepsze oferty?

#2017-03-10 02:51:16 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Witajcie. Wraz z mężem planujemy przeprowadzkę z bloku do jakiegoś przytulnego domku. Od pewnego czasu szukamy jakichś ciekawych ofert w Stargardzie lub okolicy, lecz w większości przypadków albo nie ma nic interesującego, albo ceny i wymagania sprzedających są naprawdę wygórowane. Czy wiecie może, gdzie można byłoby szukać dobrych ofert? Może być nawet jakieś biuro nieruchomości, które oferuje usługi doradcze w zakresie wynajmu i finansów.
#2017-03-10 03:32:40 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Cześć. No jak się zamierza wymienić mieszkanie na dom, to trzeba liczyć się ze sporymi kosztami. Osobiście biur nie polecam, lepiej poszukać prywatnych sprzedawców.
#2017-03-10 04:32:48 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Witacie. Ja z kolei jestem odmiennego zdania. Decydując się na skorzystanie z usług biura, minimalizujesz ryzyko, a możesz sporo zyskać - np. fachowe porady, wsparcie w zaciągnięciu kredytu itp. A jeśli chodzi o domy na sprzedaż Stargard jest miastem, w którym na pewno możesz skorzystać z oferty tego biura: http://www.hestianieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz,stargard.html. Bardzo polecam - ciekawa oferta i bardzo merytoryczne podejście do klienta.
#2017-03-10 06:46:40 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Hej. Ja właśnie z okolicy. Jeśli chodzi o domy na sprzedaż w Stargardzie, to na dzisiaj oferta nie jest zbyt szeroka, o wiele łatwiej znaleźć mieszkania. ;) Dlatego jeśli znajdziesz coś interesującego, to nie zastanawiaj się zbyt długo, tym bardziej że miasto naprawdę ciekawe i dobrze ulokowane. :)
#2017-03-10 09:43:44 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Atuty miasta akurat znam, bo w nim mieszkam. Specyfika lokalnego rynku nieruchomości też jest mi znana. :)
#2017-03-10 10:38:15 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Także polecam biuro Hestia Nieruchomości. Kupowałam za ich pośrednictwem dom w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji.
#2017-03-10 12:13:46 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Dobrze, zatem bardzo dziękuję. Zobaczę, czy mają na ten moment coś ciekawego do zaoferowania, a jeśli nie, to po prostu zapiszę się do newslettera. Na pewno niedługo pojawi się coś ciekawego. Jeszcze raz dzięki. :) Trzymajcie się ciepło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015