Profesjonalny kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie, gdzie się udać?

#2017-03-14 06:49:48 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

Za niespełna trzy miesiące biorę ślub. Jak się pewnie spodziewacie jest mnóstwo spraw do załatwienia, czym dziele się solidarnię z moją przyszłą żoną. Boję się jednak jednego, że wyjdę na zupełnego gamonia jeśli chdozi o taniec. Po prostu nie umiem tańczyć, a jak próbujemy z moją dziewczyną, to w warunkach domowych jakoś to wychodzi, ale obawiam się, że przy szerszej widowni będzie słabo. Gdzie możemy się nauczyć wspólnego tańca?
#2017-03-14 08:24:39 

JHG

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Łowicz

Wiek: 39

Może wynajmijcei jakiegoś nauczyciela prywatnie, chociaż nie wiem, czy 3 miesiące to w Waszym przypadku nie jest zbyt mało. Ja się uczyłęm tańćzyć ładnych parę lat i do dzisiaj nie mogę powiedzieć, że się nauczyłem, po prostu cały czas się uczę.
#2017-03-14 10:36:18 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Przecież tutaj nikt nie chce być zawodowcem... Kolega wyraźnie pisze, żę chce po prostu zatańczyć z klasą, żeby nie było z tego kupy śmiechu. Ja myślę, że jestem w stanie Ci pomóc. Według mnie bardzo dobre lekcje organizuje ckit.pl, gdzie można szkolić się pod okiem profesjonalistów...
#2017-03-14 11:05:42 

Bigos

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Białystok

Wiek: 27

O super informacja, tym bardziej, że mieszkalmy niedaleko stolicy, więc i wiuzyt w tym mieście nie są dla nas problemem.
#2017-03-14 12:24:19 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

No dojechać niestety trzeba, ale dla chcącego nic trudnego, bo dojazd jest naprawdę bardzo dobry. Jak już zdecydujesz się na kurs tańca dla narzeczonych w Warszawie to pewnie i coś jeszcze będziesz chciał poćwiczyć. Po prostu apetyt rośnię w miatrę jedzenia. Bliższąofertę znadziesz tutaj http://www.ckit.pl/kurs-tanca-dla-narzeczonych/ i to świetne zajęcia...

#2017-03-14 12:35:12 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Szkoda, że za moich czasów nie było takich zajęć i człowiek musiał improwizowac...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015