Gdzie kupię atrakcyjne zestawy My Little Pony?

#2017-03-16 04:40:39 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Cześć wszystkim! Moja chrześnica niebawem kończy 5 lat, więc już niemała panna z niej :) Chciałem jej kupić jakiś fajny prezent. Jak podpytywałem brata, to podobno strasznie konie lubi, ma z nimi plakaty i w ogóle. Pomyslałem więc, że chyba najlepsze w takim wypadku byłoby podarowanie jej jakiegoś zestawu My Little Ponny. Gdzie taki zestaw mogę kupić? A może Wy macie inne pomysły na prezent dla takiej młodej damy?
#2017-03-16 06:46:23 

Sadla

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Zakopane

Wiek: 55

Według mnie dużo fajniej by było, jakbyś ją zabrał na jakieś kucyki. Z żywymi zwierzętami dziecko uczy się dodatkowo wrażliwości, a przy okazji jest to niesamowite przeżycie. Dla dorosłych spotkanie z koniem jest często sporym wydarzeniem, a co dopiero dla takiego dziecka?
#2017-03-16 07:18:18 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

To też jest pomysł, ale też chcę, by jej coś zostało, oprócz wspomnień, a żywego kucyka jej raczej nie kupię :P Raz, że nie te fundusze, dwa, że brat pewnie by mnie utłukł na miejscu.
#2017-03-16 08:13:24 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Jako dodatkowa atrakcja wyprawa do stadniny jak najbardziej tak :) Natomiast uważam również, że jakiś prezent dla małej powinien się pojawić. Pamietajmy, że dzieci trochę inaczej to rozumują, że urodziny to zawsze prezent. Ja osobiście polecam zestaw My Little Pony z tego sklepu: http://www.ebambini.pl/Zestawy-c1509. Mają tam oryginalne zabawki, z certyfikatami i w ogóle.
#2017-03-16 08:28:41 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Również polecam Ebambini.pl, bo mają szeroki wybór różnych zabawek. Zreztą mają nie tylko kucyki, ale też i wszelki zabawki rozwojowe, więc moze być edukacja poprzez zabawę. Sam jestem zadowolonym klientem tej firmy, nigdy nie miałem zastrzeżeń co do zamówień, bo przychodzily na cas i były dobrze zapakowane.
#2017-03-16 10:34:50 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

No właśnie, bo z tego co wiem, to z tą oryginalnością czasem bywa problem… te kucyki widzi się wszędzie w koncu. A jak to się cenowo rozkłada? Bo nie mam teraz możliwości żeby zajrzec na tę stronę.
#2017-03-16 12:19:24 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Wiesz jak to jest. Wszystko zależy od zestawu, jaki wybierzesz. Jak jakiś zamek, to będzie nieco więcej, jak domek, to mniej. Ale generalnie wg mnie ceny są bardzo dobre :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015