Czy firmy wykonujące przeprowadzki zajmują się także sprzątaniem strychów?

#2017-03-28 22:44:43 

Biedna_87

Użytkownik

Długo się zabierałam za tą robotę i już wiem dlaczego tak bardzo nie chciało mi się sprzątać wcześniej strychu. Jest tam tyle różnego rodzaju śmieci, których aż strach ruszać, żeby się nie rozpadły. Do tego zostaje też mnóstwo sprzątania, którego nie nawidzę. Więc u mnie prace trwały około 30 minut i je przerwałam. Chciałabym poszukać firmę, która wywiezie wszystkie, niepotrzebne graty i posprząta cały strych. Polecicie kogoś?
#2017-03-29 01:05:22 

Dubbingowiec

Użytkownik

Sprzątanie strychu to ekstremalna robota. Ja akurat ciśnienia czasowego nie mam i zawsze daje moim dzieciom się wykazać, ale zawsze konczsy się to w ten sam sposób, że zamiast sprzątaia jest po prostu dobra zabawa. Ale z tego co wiem są na rynku firmy, które w tego rodzaju pracach Ci pomogą.
#2017-03-29 01:57:49 

Natalka

Użytkownik

O zdecydwoawanie są takie firmy, tylko nie kazda zajmuje się z tego co wiem też sprzątaniem.
#2017-03-29 04:08:14 

Biedna_87

Użytkownik

No a mi właśnie chodzi, żeby nie zatrudniac kolejnej firmy, tylko, żeby wszystko szło zrobić za jednym zamachem. Jak już wejdą to niech się raz ubrudzą i tyle. Inaczej to nie wiadomo, czy się terminy zgrają i tak dalej.
#2017-03-29 04:45:38 

Oogorek

Użytkownik

Nie ma co masz racje, ja też wole szybko i sprawnie wszystko załatwić. Dlatego też polecam zajrzeć do tej firmy http://www.profesjonalneprzeprowadzki.net/, bo przeprowadzki wykonują rewelacyjnie, szybko i co najważniejsze sprzątają nie tylko po sobie, ale takze na zlecenie. Jak ich wynajmiesz to na pewno nie pożałujesz.
#2017-03-29 05:06:08 

Biedna_87

Użytkownik

O właśnie czegos takiego szukałam, bardzo Ci dziękuję… Już się nie mogę doczekac efektu końcowego, bo chcemy po prostu sobie poddasze urządzić :))))
#2017-03-29 06:24:14 

Oogorek

Użytkownik

Nie ma sprawy, mi też ktoś kiedys pomógł. Posprzątanie to dopiero początek, chociaż bardzo efektowny…
#2017-03-29 08:50:04 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Według mnie taki zakres usług to powinien być standard na rynku przeprowadzek…Ale dzięki temu, to wspomniana firma ma za to dużo wiecej klientów niż pozostali. Z tego co sprawdzałem, to praktycznie w cały kraju działają, a i nawet przeprowadzki za granicę są w stanie zrealizować.
#2017-03-29 11:35:50 

Bigos

Użytkownik

Te zagraniczne to teraz norma, bo zobacie ile ludzi wyjeżdża za chlebem do innych krajów. Co się dziwić skoro tam warunki do życia są duzo lepsze niż u nas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015