Dobra klinika dla młodzieży – leczenie uzależnień

#2017-04-11 05:59:21 

Biedna_87

Użytkownik

Witam… Potrzebna jest mi dobra i sprawdzona klinika dla młodzieży, w której leczy się uzależnienia różnego rodzaju. Niestety w tym przypadku chodzi o narkotyki… Jest mi dość trudno o tym pisać lub mówić, bo sprawa bardzo delikatna i dla mnie, jako dla matki, dość bolesna i bardzo trudna… Niestety najwyraźniej gdzieś popełniłam spory błąd wychowawczy i moje dziecko działo wciągnąć się w ten paskudny nałóg… Alkohol w jego życiu też się przewija, ale na szczęście w znacznie mniejszym stopniu, chociaż sama już nie wiem co gorsze… W każdym razie szukam dobrej kliniki, do której będę mogła go wysłać i w której mu pomogą. Możecie mi coś polecić? Bardzo proszę o tylko sprawdzone namiary, bo jak sami rozumiecie sprawa jest dla mnie niezwykle ważna, nie chcę byle czego.
#2017-04-11 07:21:23 

Sadla

Użytkownik

Proszę się tym nie obwiniać, to nie twoja wina. Nasze dzieci dochodzą do momentu w życiu, w którym same zaczynają dokonywać wyborów i wtedy wychowanie przez nas często odkładane jest na bok, wszystko chcą po swojemu… A jak jeszcze w złe towarzystwo wpadną to już w ogóle, masakra :/ Nic się zrobić nie da, trzeba tylko walczyć!
#2017-04-11 07:53:00 

Biedna_87

Użytkownik

Dziękuję bardzo za miłe słowa… Naprawdę to wiele dla mnie znaczy, że nie każdy uważa mnie od razu za złą matkę, chociaż nie będę kłamać, że czuję się inaczej…
#2017-04-11 08:07:21 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Koleżanka wyżej ma rację, nie ma co się obwinąć tylko walczyć trzeba. Też byłem w takiej sytuacji i niestety zdaję sobie sprawę z tego jak jest wtedy ciężko… Nam na szczęście jednak udało się trafić tutaj: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/. Oaza Klinika to naprawdę świetna i godna polecenia klinika, w której myślę, że ty też znajdziesz u nich fachową pomoc dla swojego dziecka, bo to prawdziwi profesjonaliści. Mój syn był naprawdę trudnym dzieciakiem, do którego nic nie docierało, a im jednak udało się z nim dogadać.
#2017-04-11 10:59:00 

Biedna_87

Użytkownik

Dziękuję bardzo za polecenie! Mam nadzieję, że rzeczywiście będą w stanie mi pomóc…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015