Taśmy pakowe i inne materiał do pakowania?

#2017-04-27 02:26:43 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Witam wszystkich. Razem z żoną prowadzę sklep wysyłkowy i z racji tego ze oferta naszego sklepu ciągle się powiększa szukam sprawdzonego dostawcy tak jak w temacie. Czasem trzeba wysyłać coś delikatnego i chciał bym móc taśmy, folie i kartony zamówić u jednego dostawcy.
#2017-04-27 03:00:11 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Do nas do sklepu przyjeżdża taki przedstawiciel właśnie sprzedający taśmy pakowe, jakieś folie bąbelkowe, kartony do wysyłek i wiele innych rzeczy. Wysłałam ci w pw numer telefonu do niego. Co prawda może być tak ze on obsługuje inny region ale na pewno przekieruje cie do kogoś kto działa na twoim terenie.
#2017-04-27 04:40:12 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Nie tak dawno robiłem zamówienie na stronie http://ebordi.pl/ właśnie na różne takie materiały. Zamówienie robiłem na próbę bo jeszcze nigdy tam nie zamawiałem. Paczka przyszła bardzo szybko, zamówienie zgodne i do tego wydaje się że taśmy i folie są bardzo dobrej jakości ;)
#2017-04-27 07:33:56 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Ja zamawiam na tej stronie już od dawna. Nawet dzisiaj z tego co pamiętam to zamawiałam karton taśmy ze strony ebordi.pl/towar/lista/11/tasmy-dwustronnie-klejace. Produkty pierwsza klasa, wydajne i solidne. Ja używam ich głównie do pakowania pod wysyłkę i jeszcze nie zdarzyło się żebym dostała informacje od klienta ze paczka przyjechała uszkodzona ;)
#2017-04-27 08:31:07 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

No właśnie dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu. Był okres kiedy kupowałem w markecie po niskiej cenie taśmę do pakowania ale co z tego jak po 3 minutach od jej naklejenia możesz ja jednym palcem w sekundę zerwać.
#2017-04-27 09:05:53 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Nauczyłam się przez ten czas że nie warto oszczędzać na takich rzeczach bo czasem zwrot towaru jest bardziej kosztowny niż kupienie taśmy albo foli droższej o kilka złotych. Zresztą tak na chłopski rozum to i tak na to samo wychodzi, czy użyjesz taniej taśmy i karton okleisz 5 razy z każdej strony czy dobrej raz, koszt ten sam.
#2017-04-27 09:22:31 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Robię właśnie próbne zamówienie i zobaczymy. Mam nadzieję że produkty są faktycznie tak dobre jak piszecie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015