Gdzie najlepiej na USG ginekologiczne w Warszawie?

#2017-05-04 02:46:28 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Kobietki, możecie polecić jakieś godne zaufania miejsce w którym nie ma dużych kolejek?
#2017-05-04 03:58:42 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Sądzę że Wawa jest na tyle duża i tyle jest tam przychodni prywatnych i publicznych że nie trzeba będzie narzekać na kolejki :)
#2017-05-04 06:06:12 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Ale jest też dużo pacjentek, nie tylko z samej Warszawy ale i z okolic a nawet wiele osób przyjeżdża specjalnie do Warszawy żeby się leczyć czy badać :) no i nie tylko o brak kolejek jak pisałam chodzi ale też żeby to było warte odwiedzenia miejsce
#2017-05-04 06:58:22 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Polecam gabinet która sama odwiedzam, tutaj link macromedica.pl/usg-ginekologiczne-warszawa/. W tym centrum pracuje kilku ginekologów więc możesz sobie wybrać (zwłaszcza że można wybrać czy chce się lekarza mężczyznę czy kobietę, dla niektórych pacjentek to jest bardzo ważne) i na kolejki raczej nie będziesz narzekać, bynajmniej nie dlatego że to miejsce nie jest dobre i nie cieszy się popularnością ale liczba lekarzy jest dobrze dobrana i wizyty poustawiane są bardzo sprawnie
#2017-05-04 07:56:08 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

A jak u nich z cenami?
#2017-05-04 10:35:41 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Nie wiem jak jest w innych miejscach więc wielkiego porównania jeśli chodzi o Warszawę nie mam ale jak badałam się w moim rodzinnym, dużo mniejszym mieście to w Wawie spodziewałam się dużo wyższych cen i w tym przypadku miło się rozczarowałam. W ogóle polecam też inne specjalizacje w tym centrum, jakby na przykład ktoś potrzebował ortopedy: http://macromedica.pl/ortopeda-warszawa/. Tutaj ceny też są zaskakująco korzystne jak na stolicę :)
#2017-05-04 10:53:38 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Dziękuję bardzo za wypowiedź i polecenie tego miejsca, skoro nie trzeba długo czekać na wizytę to zaraz się umawiam :) Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015