Zbiornik do 2500l na paliwo, jakiego producenta polecacie?

#2017-05-14 20:54:27 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Mam pytanie jak w temacie, dostałam polecenie znalezienia takiego zbiornika od najlepszego producenta ale w rozsądnej cenie. Niestety nie mam o tym żadnego pojęcia więc pytam was tutaj na forum. Może ktoś zamawiał takie zbiorniki albo ma coś takiego u siebie i jest mi w stanie pomóc w wyborze.
#2017-05-14 23:07:45 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Jeżeli chodzi o zbiorniki na paliwo to znam jedną stronę którą polecił mi znajomy. Wejdź sobie na ZbiornikiZaGrosze.pl i tam zobacz co mają w ofercie. Jak znajdę jeszcze inne strony to tez ci wyślę żebyś miała porównanie jak cenowo to wychodzi ;)
#2017-05-15 00:38:12 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Słyszałem sporo o tej stronie bo z tego co wiem to oni sprowadzają zbiorniki marki swimer. Sam kiedyś chciałem kupować i czytałem trochę na ten temat to bardzo dużo użytkowników chwali sobie tego producenta za jakość wykonania i niesamowita wytrzymałość.
#2017-05-15 02:35:36 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Wpadło mi do głowy jeszcze jedno pytanie, czy taki zbiornik można zamówić tak po prostu i zamontować? Czy trzeba mieć jakieś odpowiednie pozwolenia na takie działania?
#2017-05-15 05:03:12 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Knurów

Wiek: 19

Z tego co wiem to zgłaszasz zbiornik do UDT i musisz jeszcze otrzymać jakieś potwierdzenie od tych z ochrony środowiska że nie będzie to miało negatywnego wpływu na środowisko. Wiem że w zależności od pojemności są też metody uproszczone ale to musisz już się dowiedzieć sama.
#2017-05-15 07:09:20 

Kreska

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

Wiek: 25

Polecam wejść na http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/swimer-tank-eco-line-2500l/ i tam zobaczyć. W przypadku zbiornika na paliwo do 2500l jest właśnie na metoda uproszczona o której pisała koleżanka wyżej. W sumie najlepiej było by dowiedzieć się w tej firmie co i jak trzeba załatwić bo sam robiłem to jakiś czas temu i już nie bardzo pamiętam.
#2017-05-15 08:11:55 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Jeżeli chodzi o formalności to na pewno się dowiem bo z racji stanowiska nie mogę sobie pozwolić na to żeby dostać później kare. Dzięki za namiary, myślę ze razem z szefem wybierzemy coś z tego co mi tu wysłaliście ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015