Poszukiwany tłumacz przysięgły z Poznania - angielski!

#2017-05-15 05:17:36 

Oogorek

Użytkownik

Drodzy forumowicze, szukam tłumacza przysięgłego z Poznania - mam do przetłumaczenie kilka dokumentów, ale nie znam nikogo do kogo mógłbym się zgłosić. Liczę na jakieś opinie, które pomogą mi podjąć decyzję. Pomożecie?
#2017-05-15 06:21:08 

Sikorka

Użytkownik

A możesz powiedzieć dokładniej o jakie dokumenty chodzi? Wielu tłumaczy podejmuje się tylko konkretnych tłumaczeń.
#2017-05-15 07:05:48 

Oogorek

Użytkownik

Generalnie są to przeróżne dokumenty, więc potrzebują takiego tłumacza, który poradzi sobie z każdym zleceniem. Przeważnie nowicjusze ograniczają się do konkretnego rodzaju tekstów, a ja potrzebuję profesjonalistę z doświadczeniem.
#2017-05-15 09:40:16 

Dubbingowiec

Użytkownik

W Poznaniu działa dobra firma tłumaczeniowa Albion Grzegorz Kołodziej. Korzystałem z ich usług już wielokrotnie - nasza firma często potrzebuje tłumaczenia przeróżnych umów oraz rachunków i to na szybko. Zawsze radzą sobie z naszymi zleceniami.
#2017-05-15 10:49:43 

Oogorek

Użytkownik

A macie może jakieś namiary na referencje albo może jeszcze ktoś wyrazi swoją opinię? Coś już mi się obiło o uszy o tej firmie.
#2017-05-15 11:16:27 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Referencje na pewno znaleźć można na ich stronie internetowej. Podlinkuję Ci od razu zakładkę o tłumaczeniach http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumacz-angielskiego, a inne informacje znajdziesz sobie sam. Tłumaczą oni nawet publikacje naukowe, a wiadomo, że stopień zaawansowania takich tekstów jest niesamowicie wysoki, więc jak radzą sobie z takimi zleceniami to żadne inne nie sprawi im problemu. Polecam skontaktować się w sprawie wszelkich pytań, bo wiadomo my możemy sobie gdybać, a naprawdę może być zupełnie inaczej. Dodam tylko, że jeżeli potrzebny Ci tłumacz przysięgły z Poznania angielskim najlepiej włada właśnie ten:)
#2017-05-15 12:49:12 

Oogorek

Użytkownik

Super, właśnie takich informacji potrzebowałem. Sprawdziłem ich stronę, ale mam jeszcze kilka pytań. Nie będę już Was zamęczał tylko zadzwonię do biura:) Dzięki za pomoc, sam bym sobie nie poradził.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015