W poszukiwaniu najlepszych kobiecych afrodyzjaków – możecie pomóc?

#2017-09-14 23:18:21 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Witam wszystkich! ;) Czy możecie mi pomóc w znalezieniu najlepszych możliwych afrodyzjaków, które przeznaczone są dla kobiet. Rynek jest pełny tego typu produktów, a jak trochę sobie poczytałam w necie o tym wszystkim to doszłam do wniosku, że masa afrodyzjaków to niestety lipa, a przynajmniej bardzo słabo działa…Może macie coś sprawdzonego, może wiecie czym się kierować? Wszystkie rady mile widziane.
#2017-09-15 01:30:33 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Najlepiej znajdź sobie listę sprawdzonych producentów afrodyzjaków i później tym się kieruj podczas zakupów. Niewątpliwie istotne jest tutaj także wybranie dobrego sklepu, nie jakiegoś tam dziwnego pochodzenia tylko takiego z dużym doświadczeniem, który ma mnóstwo pozytywnych opinii.
#2017-09-15 02:12:29 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Cała seria Love&Desire jest doskonała, a tak ogólnie to polecam zajrzeć sobie na stronę sklepu intymnosc.pl. To sprawdzony sprzedawca, masz szeroki wybór feromonów od znanych i cenionych producentów, z bardzo dobrym składem. Pamiętaj, że w przypadku feromonów najważniejsze jest stężenie, im wyższe tym lepsze ;)
#2017-09-15 03:49:20 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

To prawda, feromony mogą być nawet z niższej półki, ale jak jest duże stężenie to na pewno efekty działania będą widoczne.
#2017-09-15 05:24:18 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Knurów

Wiek: 19

Ja też bardzo długo szukałam afrodyzjaków dedykowanych kobietom i zgadzam się z tym co wyżej. Dobre stężenie jest tutaj podstawą. Afrodyzjaki to bezwonne substancje chemiczne, których tylko odpowiednia ilość może mieć wpływ na reakcje mózgu, czyli to wzbudzenie większego zainteresowania płci przeciwnej. Rozejrzyj się właśnie po tym sklepie, też uważam, że jest godny polecenia.
#2017-09-15 07:15:11 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Szkoda tylko, że nie idzie sprawdzić zapachu tych feromonów, trzeba w ciemno kupować…
#2017-09-15 08:31:19 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Możesz zawsze zwrócić kupując online, a i ostatecznie iść do zwykłej drogerii na przeszpiegi. Sprawdzić co fajnie pachnie, a później taniej w necie zamówisz online.
#2017-09-15 11:19:37 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

W sumie racja, cieszę się, że tak chętnie mi pomagaliście. Bardzo Wam wszystkim dziękuję!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015