Jakie macie opinie o butach nike air max?

#2019-02-11 03:29:29 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

hej wszystkim, szukam dobrych butów do biegania i zastanawiam się nad air maxami… Czy faktycznie są takie dobre jak się mówi? Warto kupić? Dzielcie się swoimi doświadczeniami, a jeśli odradzacie Nike, może dajcie przykłady innych modeli, w które warto zainwestować… Pozdrawiam. :)
#2019-02-11 05:28:20 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Mam Airmax od roku i jestem naprawdę zadowolony. To moje pierwsze buty z tak zwanej wyższej półki. Nie myślałem, że będzie aż taka różnica. Wkładam je nie tylko do biegania, ale też na przykład na dłuższe spacery. Mają świetną amortyzację i jak biegasz po nierównościach to po prostu czujesz, że jest lżej. :D Zanim kupiłem pytałem o opinie znajomych i też sobie chwalili, więc się zdecydowałem.
#2019-02-11 08:04:34 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

bardzo dużo biegam i wszystkie buty szybko mi się zdzierały. Miałam już dość, bo ciągle trzeba było kupować nowe.:D Nike całkiem dobrze sobie radzi, na pewno duuużo lepiej od innych butów, w jakich biegałam, jeszcze trzymają się nieźle i wyglądają też całkiem spoko jak na kilometry, które zrobiły.
#2019-02-11 09:03:06 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Dokładnie, mam ten sam problem. Szybko zdzieram buty, a w okolicy mam las i sporo nierówności, biegam po różnych powierzchniach… Ta amortyzacja byłaby fajna… Muszę więcej poczytać na ten temat…
#2019-02-11 10:16:12 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

jeśli chodzi o airmax opinie jakie słyszałam przeważnie były pozytywne. Oni używają dość dobrych materiałów, na przykład pianki Phylon, podeszwa środkowa faktycznie jest bardzo miękka i wygodna. Tutaj możesz sobie obejrzeć fajny model: https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/, zainwestowałam i nie żałuję. Ale to damskie, chyba musisz poszukać wersji męskiej.;)
#2019-02-11 10:50:32 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

moja żona też zerka na katalogi i chyba razem będziemy robić zakupy i chodzić biegać.:D Biega trochę mniej niż ja, ale się wkręca i jeszcze trochę, a pewnie mnie prześcignie.:)
#2019-02-11 13:04:31 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

No widzisz, czyli całkiem przydatna opinia.:D fajniej się biega razem, ja lubię sobie wyskoczyć minimum raz w tygodniu z przyjaciółką na trening, od razu większa motywacja
#2019-02-11 15:41:04 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

polecam, mam Airmaxy i jestem zadowolony, mają też dobrą rozmiarówkę, możesz znaleźć idealny rozmiar i wtedy jest wygodniej
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015