Jak poradzić sobie ze starzejącą się skórą?

#2016-11-17 05:50:33 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Kochane Wy moje! Chyba każda z nas chce zatrzymac na jak najdłużej ten dar, który posiadamy – młody wygląd. Niestety, ale moja skóra ostatnimi czasy zauważyłam strasznie się postarzała :( Zupełnie nie rozumiem dlaczego, zawsze o nią dbałam, używałam kosmetyków, które są naturalne i pochodzą od najlepszych producentów, a tymczasem efekt jest mizerny… co mogę zrobić?
#2016-11-17 07:37:32 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Oj kochana, niestety ale tego się nie powstrzyma :( Ja sama jestem w dokładnie takiej samem sytuacji i nie wiem, co począć. Z zazdrością patrzę na moje koleżanki, które są w tym samym wieku, a nawet i niektóre starsze, a wyglądają lepiej ode mnie.
#2016-11-17 07:50:24 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Było nie chodzić na solarium i nie opalać się tyle, to skóra wyglądałaby młodo :P A tak, to starzejcie się!
#2016-11-17 10:39:52 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

I tu Ci zabiję ćwieka, bo ja w życiu nie byłam na solarium, a też i unikałam bardziej intensywnego opalania. Wiadomo, lekko zabrązowić skórkę, połapać witaminki D, ale nigdy nie byłam poparzona ani nawet bliska poparzeniu. Więc Twój argumen jest do niczego.
#2016-11-17 13:20:58 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Knurów

Wiek: 19

Dziewczyny, ja sama zmagałam z szybciej starzejącą się skórą, chyba taka uroda niestety niektórych z nas, że w pewnym wieku jest taka niewidoczna granica i bach! Od tej pory robisz się tylko stara i brzydka. Ale na szczęście współczesna medycyna estetyczna pomaga poradzić sobie z tego typu przykrością :) Mianowicie, jak wejdziecie sobie na stronę http://www.klinikamarkowicz.pl/service/medycyna-estetyczna/, to będziecie mogły zapoznać się z doskonałym salonem urody, w którym na pewno zadbają o Waszą skórę i urodę w ogóle.
#2016-11-17 14:33:06 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Wszystko fajnie, tylko ja wiem, ile takie zabiegi kosztują, bo się już w niektórych salonach orientowałam… no chyba że tu jest jakoś inaczej…
#2016-11-17 15:26:00 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Knurów

Wiek: 19

Ceny są bardzo przystępne. Ja nie jestem jakimś krezusem, ale co jakiś czas się do nich wybieram i nie płacę wcale dużo. To kosztuje tyle, co dobra, ale niezadufana w sobie kosmetyczka Gliwice nie mają lepszej opcji niż oni. Raz, że profesjonalny personel, dwa, że te ceny, których tak się boisz, są w zupełności rozsądne:). Sama zresztą sprawdź!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015