Ubrania bezpieczne dla środowiska? Fakt czy mit?

#2016-12-01 05:44:13 

Sikorka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Jaworzno

Wiek: 43

Kochani coraz częściej spotykam się w sklepach z informacjami o eko ubraniach. Nawet nie zdawałam sobie sprawy że odziez może szkodzić srodowisku ale jesli tak jest to czy ekorzeczywiscie są bezpieczne? Troche mi sie wydaje ze to tylko chwyt marketingowy ale się nie znam wiec fajnie by było gdyby ktossie w tym temacie wypowiedzial. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-12-01 08:02:13 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Troche prawdy w tym niestety jest bo ubrania mają w sobie tyle barwników i składają się z sztucznych materiałów, przynajmniej w części i z tego właśnie powodu słabo się rozkładają. Z recyklingiem również nie jest łatwo...
#2016-12-01 08:44:19 

NiebieskaPomadka

Użytkownik

Posty: 25

Skąd: Knurów

Wiek: 19

W ciekawych czasach zyjemy :). Jeśli chcesz się ubierać ekologicznie to szukaj na metkach albo pytaj sprzedawców o naturalną bawełnę. To najbardziej ekologiczny i bezpieczny materiał. Możesz o tym poczytać na stronie http://www.kropkawkratke.pl/blog/21_naturalna-bawelna.html. Poza tym jest w 100% antyalergiczna, skóra dobrze się wentyluje i nie poci, a do tego badzo przyjemna w dotyku i wygodna. Pozdrawiam.
#2016-12-01 11:30:00 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Swoje dzieci i siebie staram się ubierać tylko w ubrania z naturalnej bawełny, a niedawno zmieniłam nawet wszystkie pościele. Polecam bo śpi się o wiele lepiej i wygodniej, skóra się nie poci latem, a zima jest bardzo ciepło :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015