Alternatywa dla tradycyjnych domów.

#2016-10-23 11:16:07 

kruszynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mikołajki

Wiek: 36

Co sądzicie o budowie domu energooszczędnego, jako alternatywie dla tradycyjnego budownictwa. Czy ma to się szasnę przyjąć w przyszłości jako masowa moda w naszym kraju? Ludzie jakkoś nie znają tego produktu, a chyba warto po niego sięgać, bo oszczędności z mieszkania i samego wybudowania są dość spore.
#2016-10-23 13:12:44 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

No właśnie szkoda, że jeszcze tak mało osób wie, o zaletach takiego budownictwa. Sądzę, że jak te domy zaczną się budować na masową skalę, to lawina ruszy i wtedy tradycyjne budownictwo będzie w mniejszości. Nie może być inaczej, przecież te domy są bardziej opłacalne…
#2016-10-23 14:08:26 

kruszynka

Użytkownik

Posty: 22

Skąd: Mikołajki

Wiek: 36

Zgadza się, miałam ostatnio kosztory w ręku i widziałam ile kosztuje budowa normalnego domu, a tego energooszczędnego. To olbrzymia różnica na korzyść domów z drewna.
#2016-10-23 16:26:10 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Warto spojrzeć tutaj http://proekoart.biz/domy-energooszczedne/ i poznać bliżej same metody budowania. Są też ciekawe zdjęcia, które sądzę mogą przekonać wszystkich tych, co jeszcze nie znają tej metody budowania, do zainteresowania. Ja sądzę, że to przyszłość budownictwa w naszym kraju.
#2016-10-23 16:57:00 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

To będzie działało w formie reakcji łańcuchowej. Jak ktoś zobaczy, że warto mieszkać w takim domu pod względem wygody, to powie kolejnym, a ci się zainteresują i tak już to pójdzie w świat. Ludzie bardzo chetnie słuchają rad i sprawdzają poszczególne usługi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015