Kurs tańca dla dziecka

#2016-10-13 13:08:09 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Cześć wam moi drodzy i moje drogie. Sprowadza mnie tutaj jedna taka sprawa. Chodzi o to, że ja zawsze chciałam zostać tancerką. No ale nie wyszło. Rodzice nigdy nie mieli na to pieniędzy i jakoś chyba nie zauważali moich talentów i predyspozycji. Teraz przez to jest jak jest. Ale widzę, że moja córeczka sobie tam podryguje w rytm muzyki jak tylko z jakiegoś pomieszczenia dobiegają dźwięki muzyki i tak się zastanawiam, że chciałabym to moje kochane dziecko na jakiś kurs zapytać, żeby ona za kilkanaście nie mówiła o nas tak jak ja teraz muszę o swoich rodziców. Gdzie są organizowane dla dzieci takie kursy?
#2016-10-13 13:16:40 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Ja to jakoś nie jestem przekonana do tego, żeby dzieci na takie kursy wysyłać. Zwłaszcza jak piszesz, że to jest Twoje niespełnione marzenie to aż mi się normalnie nóż w kieszenie otwiera, bo bo to jest aż żal, że dziecko ma nasze marzenia z dzieciństwa teraz realizować. I kto wie czy też nie cierpieć przez to później pół życia.
#2016-10-13 14:01:07 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Ale ja jej przecież do tego zmuszać nie będę. Wyślę ją na kilka lekcji i jak się nie będzie jej podobało, to po prostu zrezygnuje i tyle. Ale chce po prosut mieć czyste sumienie i nie pluć sobie później w brodę, że miała szansę i z niej nie skorzystała. No wiecie o co chodzi
#2016-10-13 16:00:37 

Sadla

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Zakopane

Wiek: 55

Ja chodziłam na kurs taneczny dla narzeczonych w takim jednym miejscu i nauczyłam się bardzo dobrze tańczyć, chociaż wcześniej byłam właściwie taką chodzą kłodą i nawet w rytm zaklaskać nie umiałam. Teraz aż mi się nogi same wyrywają i z tego co wiem to dla dzieci też mają, moge poszukać
#2016-10-13 16:59:00 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Byłoby naprawdę wspaniale, gdyby Ci się udało znaleźć :)
#2016-10-13 17:41:03 

Sadla

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Zakopane

Wiek: 55

No to proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie poszukałam. Na stronie http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-towarzyski-dla-dzieci możesz znaleźć nawet sporo informacji na ten temat i tam zobaczysz jak dokładnie takie kursy wyglądają. Będę trzymała kciuki, żeby się spodobało Twojej córce
#2016-10-13 18:30:00 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Dzięki serdeczne, będę tam pewno startować z córeczką :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015