Przeprowadzka – jak się z tym wszystkim zabrać

#2016-12-01 08:12:01 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Witajcie. Wyprowadzamy się z rodziną do innego, większego mieszkania, w innym mieście. Można powiedzieć, że zaczynamy życie na nowo. Niestety jest problem, bo przez lata nazbierało się w naszym mieszkaniu sporo rzeczy, które teraz trzeba przetransportować. Wcześniej nie miałem z tym problemów bo nie miałem tyle rzeczy, a teraz są. Chciałem zaangażować szwagra i kolegę do noszenia i wiezienia, ale i tak się nie ogarniemy. Znacie firmę, która jest niedroga i sprawnie sobie z tym poradzi? Będę wdzięczny za podpowiedzi
#2016-12-01 09:51:46 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Cześć. Ja też się wyprowadzałam, całkiem niedawno, ale nie miałam tyle rzeczy. Kilka walizek z ciuchami, no i sprzęty agd, bo meble były własnością właściciela mieszkania, od którego wynajmowałam lokum. No ale i tak pomogli mi znajomi, poprzewozili co trzeba. W takich sytuacjach dobrze jest mieć znajomych.
#2016-12-01 10:47:06 

Dubbingowiec

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Węgierska Górka

Wiek: 15

Daj na piwo kumplom to ci pewnie pomogą. A jak nie to szukaj w sieci jakiegoś speca od transportu. Pozdro
#2016-12-01 11:42:03 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Witaj. Ja też się przeprowadzałam pół roku temu. Na reszcie żyję na swoim. Na wynajmowanym mieszkaniu zdążyłam uzbierać trochę wyposażenia, więc stwierdziłam wtedy, że najrozsądniej jest zatrudnić dobrą firmę transportową i tak też zrobiłam. Zatrudniłam wtedy ludzi z firmy WIKI. Szybko się zorganizowali, bo oczywiście obudziłam się na ostatnią chwilę, przyjechali, pomogli mi to wszystko wpakować, zawieźli rozładowali i nie było problemów. A cena nie była duża, więc się nie nakręcajcie jakby co.
#2016-12-01 12:00:00 

Kreska

Użytkownik

Posty: 19

Skąd: Lublin

Wiek: 25

Witam. Masz rację nie ma co się nakręcać. Z resztą sami sprawdźcie sobie cennik tej firmy, podaję link http://wikiprzeprowadzki.pl/cennik/. Ja kiedyś też korzystałam z ich usług i bardzo dobrze na tym wyszłam, bo pomocy ze strony bliskich to pewnie do dziś bym się nie doczekała. Myślę, że skorzystanie z usług takiej firmy, która ma odpowiednie samochody, fajnych przewoźników, którzy pomagają, a przy tym nie naliczają ci żadnych dodatkowych opłat a wszystko idzie szybko to najlepsze rozwiązanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015