Słyszał ktoś o przedszkolu Montessori w Poznaniu?

#2017-08-28 02:41:57 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Tyle się nasłuchałam od różnych mam na temat przedszkoli, że aż się boję zapisać tam moją córeczkę, a przecież do pracy wrócić muszę. Rozmyślamy z mężem nad jakąś niepubliczną placówką. Nie chciałabym, żeby moje dziecko było popychane czy bite. Czy słyszeliście o jakimś dobrym przedszkolu?
#2017-08-28 05:39:06 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Nie przesadzaj, nie wierzę, że ktoś znęca się nad maluchami. Dzieci czasem wymyślają sobie różne rzeczy, a mamusie dorabiają historie.
#2017-08-28 07:16:18 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Nawet w telewizji czasami są programy o opiekunkach karmiących dzieci na siłę lub pospieszających dzieci szturchańcem. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko miało być tak traktowane.
#2017-08-28 09:27:43 

WielkaCalineczka

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Kłodawa

Wiek: 23

Ne przeczę, że zdarzają się pojedyncze przypadki, ale nie można popadać paranoję.
#2017-08-28 11:54:50 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

A ja rozumiem problem i też nie chciałbym, żeby mój synek trafił na taki „pojedynczy przypadek”. Dlatego zdecydowaliśmy się z żoną na przedszkole Montessori Poznań jak i wiele innych większych miast na szczęście posiada taką ofertę. Placówka nie tylko dba o fizyczne dobro dziecka ale także pomaga mu w ogólnym rozwoju społecznym, emocjonalnym i artystycznym. Zresztą sama zajrzyj tu i poczytaj o ich ofercie.
#2017-08-28 12:12:28 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Słyszałam troszkę o tej metodzie ale nie mam pojęcia na czym ona polega więc zaraz poczytam. Moja córka ma dopiero niecałe 3 latka i boję się jak sobie poradzi.
#2017-08-28 13:34:59 

Kwiaciarka

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Jedwabne

Wiek: 38

Nie martw się, to jest najlepsze przedszkole w Poznaniu, a wychowawcy mają do każdego dziecka bardzo indywidualne podejście. Twoja córeczka będzie tam bezpieczna i z pewnością pokocha atmosferę panującą w tej placówce. Przyrodniczy profil sprawia, że dzieci z zainteresowanie biorą udział w zajęciach i chętnie uczęszczają do przedszkola. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zerknij, tobie też się spodoba :).
#2017-08-28 16:12:10 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

Brzmi zachęcająco, zaraz poczytam co oferują maluszkom. Córcia kocha zwierzątka, pochyla się nad każdą biedronką czy żabką. Jeśli rzeczywiście jest tam profil przyrodniczy to jest to miejsce dla niej. Bardzo wam dziękuję za pomoc :).
#2017-08-28 18:25:00 

StrzelecWyborowy

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Jarocin

Wiek: 48

Nie ma za co, pewnie niedługo się spotkamy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015