Dobra latarka na ryby

#2022-06-25 18:03:19 

BrzydkiKrogulec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Ińsko

Wiek: 19

Jestem początkującym wędkarzem. Do tego hobby zachęcił mnie mój znajomy. Okazało się, że łowienie ryb bardzo przypadło mi do gustu. Co prawda, mam już prawie skompletowany sprzęt jednak brakuje mi odpowiedniej latarki. I tutaj proszę Was forumowiczów o poradę – Jaka latarka będzie dla mnie najlepsza? Dodam, że mam raczej ograniczony budżet więc cena latarki odgrywa istotną rolę.
#2022-06-25 18:24:49 

ObiKenobi

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Inowrocław

Wiek: 21

Łowienie ryb to super sprawa… To świetny sposób na relaks po tygodniu ciężkiej pracy. Natomiast jeśli chodzi o latarkę to latarka na czoło będzie najodpowiedniejsza. Można kupić dobrej jakości model już na niewielkie pieniądze, wszystko w zależności od marki. Widełki cenowe są szerokie więc każdy znajdzie coś dla siebie.
#2022-06-25 19:33:48 

Sniper

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Iława

Wiek: 37

Również polecam latarkę czołową bowiem klasyczna latarka nie spełnia swojej funkcji, gdy potrzebne są dwie wolne ręce. Często oddaję się swojej pasji wędkowania przed nastaniem świtu lub po zapadnięciu zmroku. Wówczas taka latarka czołowa okazuje się być niezastąpiona. Dzięki niej mogę bez problemu obserwować taflę wody w niemal każdych warunkach.
#2022-06-25 22:13:00 

JHG

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Łowicz

Wiek: 39

Mam dla Ciebie kilka wskazówek. Po pierwsze upewnij się podczas zakupu, że Twoja czołówka będzie wodoszczelna. Musi sprawdzić się  bowiem w każdych warunkach pogodowych. Zaletą latarki czołowej będą też duże przyciski. Zgrabiałe dłonie lub ręce w rękawiczkach lepiej wyczują większy przycisk.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015