Jakie etykiety na wódkę weselną?

#2022-11-18 07:01:37 

Natalka

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Mirosławiec

Wiek: 18

Jestem przyszłą Panną Młodą. Do wymarzonej uroczystości zostało tylko kilka miesięcy. Już teraz chcę zadbać o to, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Wśród tematów do dyskusji pozostały między innymi etykiety na wódkę weselną. I tutaj spieram się z moim przyszłym mężem, który chce aby etykiety były proste i jak najmniej wzorzyste, co pozostaje w sprzeczności z moim gustem. Co poradzić w takiej sytuacji? Czy iść na kompromis czy trwać twardo przy swoim?
#2022-11-18 07:28:58 

Oogorek

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Grójec

Wiek: 37

Różnice w poglądach to chleb powszedni w związkach damsko-męskich. Sam jestem mężem z dziesięcioletnim stażem i też czasami nie rozumiem gustu swojej żony. Tymczasem w sprawie wyboru etykiet na moim weselu pozostawiłem mojej partnerce wolną rękę. Dla mnie takie rzeczy nie mają większego znaczenia.
#2022-11-18 09:32:56 

Biedna_87

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Błędów

Wiek: 27

Ach wy mężczyźni… Nawet nie wiecie jaką uwagę my kobiety przywiązujemy do drobiazgów. Otóż każde wesele ma swój określony styl - chociażby glamour, boho, czy vintage. To właśnie na podstawie stylu tego wydarzenia trzeba wybrać wystrój sali, wzory zaproszeń oraz całą oprawę weselną. Aby uroczystość była dopracowana w każdym calu, nawet takie drobiazgi jak etykiety na wódkę weselną powinny być spójne ze stylistyką ślubu.
#2022-11-18 10:46:57 

Sadla

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Zakopane

Wiek: 55

Zgadzam się z Biedna_87 w 100%. Dlatego jestem zdania, że to właśnie kobiety powinny decydować w takich sprawach jak druk etykiet . Możliwości jest naprawdę sporo. Można zlecić zaprojektowanie etykiet profesjonalnym grafikom lub przygotować wzór samodzielnie, przykładowo na podstawie udostępnionych w Internecie płatnych lub darmowych szablonów.
#2022-11-18 12:00:00 

TakaOwaka

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Kowary

Wiek: 33

O tak, kobiety najlepiej znają się na takich rzeczach… Ja do dzisiaj mam zachowanych kilka etykiet weselnych na pamiątkę. Aż łezka w oku się kręci gdy na nie patrzę…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015